Vés al contingut

DIGITALITZACIÓ DE L’ENTITAT

Una part important de la nostra feina quotidiana consisteix en les tasques administratives que acompanyen tots els processos de la nostra fundació. Des de la simple compra d’un llapis fins a l’ingrés d’un usuari en un dels nostres centres, tot queda documentat i acreditat; ja sigui des d’una perspectiva comptable fins al propi seguiment de les persones amb qui treballem. És per això que la digitalització de la nostra entitat és un repte important que hem d’assumir enguany.

Des que la nostra entitat va comprometre’s amb l’AGENDA 2030, hem volgut reduir la nostra petjada ecològica. I la reducció de paper també en forma una part destacada. Per això hem iniciat processos de canvi tant documental com comptable que ens han d’alliberar de la dependència del paper imprès i ens permetran treballar amb més eficiència en tots els sentits.

Deixa un comentari

Obra d'Integració Social